Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Paweł Łyskawa – warsztaty tańca współczesnego

Zdjęcie: Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Paweł Łyskawa – warsztaty tańca współczesnego

Fot. materiały ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty tańca współczesnego, które poprowadzi Paweł Łyskawa.

Cena: 90 zł – karnet obejmujący wszystkie zajęcia (Adepci KTT – 60 zł),

30 zł – bilet na pojedyncze zajęcia (Adepci 20 zł).

Płatność w dniu warsztatów.

 

Zgłoszenia: krakowskiteatrtanca@o2.pl.

Warsztaty obejmują pracę nad techniką tańca współczesnego w ramach prostych fraz ruchowych oraz pracę z przestrzenią i dynamiką w ramach rozbudowanych choreografii.

Prowadzący o warsztacie:

Podczas zajęć nawiązywać będziemy do podstawowych zagadnień takich jak pęd, równowaga, napięcie, rozluźnienie, funkcjonalność. Program zajęć oparty będzie o moje doświadczenia wyniesione z PWST oraz z wieloletniej pracy z Erykiem Makohonem i Krakowskim Teatrem Tańca.

Paweł Łyskawa – absolwent Wydziału Teatru Tańca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Tancerz Krakowskiego Teatru Tańca, założyciel i pedagog Teatru Nowy Format, działającego przy KTT. Jako tancerz i aktor wziął udział w spektaklach Jezioro łabędzie w choreografii Idana Cohena, Wesele Figara w reżyserii Jana Peszka, Czyż nie dobija się koni? w adaptacji Jerzego Stuhra i reżyserii Waldemara Raźniaka. Jest współautorem ruchu w spektaklu dyplomowym studentów IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, Portret wielokrotny, pod opieką artystyczną prof. Piotra Cieślaka. Od 2012 roku na stałe uczy grupy tancerzy, działających przy teatrze. Jako pedagog współpracuje także z Teatrem KTO. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie, ucząc się u nauczycieli z Polski i z całego świata. Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Krakowski Teatr Tańca.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Kraków: STUDIO KTT, ul. Grzegórzecka 69. Godz.: 19.00-20.30: grupa średniozaawansowana; 20.30-22.00: grupa zaawansowana.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close