Kraków: Krakowski Teatr Tańca „RuchGallery”

Zdjęcie: Kraków: Krakowski Teatr Tańca „RuchGallery”

Fot. K. Machniewicz

Wersja do druku

Udostępnij

20 października, w ramach I Nowohuckiego Festiwalu Sztuki Krakowski Teatr Tańca pokaże projekt przestrzenny RUCHGALLERY, inspirowany malarstwem i rzeźbą, dedykowany architekturze Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie. Widzowie wprowadzani będą w ruchomą przestrzeń w niedzielę, 20 października między 17.00 a 18.00. Nowohucki Festiwal Sztuki to otwarta i całkowicie darmowa impreza promocyjno-targowa, po raz pierwszy organizowana przez Nowohuckie Centrum Kultury we współpracy z Agencją Artystyczną GAP. Festiwal łączyć ma prezentację różnych nurtów sztuki i designu ze sprzedażą dzieł i wyrobów artystycznych, oferowanych przede wszystkim przez młodych twórców. Targom, odbywającym się w całej przestrzeni NCK przy placu Centralnym, towarzyszyć będą wernisaże wystaw znanych krakowskich artystów, performance, warsztaty, pokazy, prezentacje multimedialne, koncerty młodych muzyków. W ramach Festiwalu powstanie Pierwszy Mural w Nowej Hucie.

Więcej o festiwalu

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II 232

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close