Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: „Śniadanie na trawie”, „Na wypasie” – cykl warsztatów i spotkań tanecznych

Zdjęcie: Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: „Śniadanie na trawie”, „Na wypasie” – cykl warsztatów i spotkań tanecznych

Fot. Katarzyna Machniewicz.

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne i Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie zapraszają na cykl warsztatów i spotkań tanecznych Śniadanie na trawie oraz Na wypasie w dniach 18 sierpnia – 31 sierpnia 2014 (od poniedziałku do piątku).

10:00-11:00 // cena: 10 zł lekcja
Śniadanie na trawie – cykl porannych zajęć tanecznych, obejmujących elementy jogi, wzmacniania, tańca współczesnego oraz stretchingu. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu,
skierowane są do osób na wszystkich poziomach zaawansowania.

19:00-20:30 //cena: 20 zł lekcja
Na wypasie – wakacyjne warsztaty tańca współczesnego, którą poprowadzą Eryk Makohon oraz tancerze Krakowskiego Teatru Tańca.
Warsztaty odbywać się będą na scenie plenerowej Nowohuckiego Centrum Kultury w godzinach wieczornych i skierowane są do tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych.

W razie niepogody zajęcia odbywać się będą w studio C4 Nowohuckiego Centrum Kultury.

Kontakt: monika.swieca@nck.krakow.pl

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close