Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: Wakacyjne HARTOWANIE z Grupą Wokół Centrum – warsztaty

Zdjęcie: Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: Wakacyjne HARTOWANIE z Grupą Wokół Centrum – warsztaty

Fot. Katarzyna Machniewicz

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na wakacyjne warsztaty Hartowanie z Grupą Wokół Centrum. Agata Syrek, Monika Świeca oraz Marta Wołowiec (Grupa Wokół Centrum działająca w Krakowskim Centrum Choreograficznym) zapraszają osoby powyżej 15 roku życia na dynamiczne i pełne tańca w tańcu lekcje z techniki tańca współczesnego. Praca na zajęciach będzie obejmować intensywną rozgrzewkę, ćwiczenia techniczne, krótsze i dłuższe choreografie oraz rozciąganie. Cena 2-godzinnej lekcji: 15 zł (bilet do kupienia w kasie NCK). Zajęcia są adresowane do osób zaawansowanych.

Zgłoszenia, kontakt: kcc@nck.krakow.pl

Hartowanie – rodzaj obróbki cieplnej materiału polegający na nagrzaniu danego materiału do odpowiedniej temperatury zwanej temperaturą hartowania, wytrzymaniu w tej temperaturze przez czas konieczny do przebudowy struktury wewnętrznej materiału (głównie przemian fazowych) oraz następnym odpowiednio szybkim schłodzeniu. Po tak przeprowadzonym zabiegu w materiale powstają lokalne koncentracje naprężeń powodujące zwykle wzrost własności wytrzymałościowych: twardości, wytrzymałości, granicy plastyczności i sprężystości oraz odporności na ścieranie kosztem wzrostu kruchości oraz spadku plastyczności i wydłużenia. (Wikipedia)

Strona KCC

Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close