Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztat masterclass z Ann Van den Broek

Zdjęcie: Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztat masterclass z Ann Van den Broek

Fot. Maarten Vanden Abeele.

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza wszystkich zaawansowanych tancerzy do udziału w warsztatach ze światowej sławy choreografką Ann Van den Broek – WArd/waRD.  W maju odbędzie się czterodniowy warsztat masterclass z artystką oraz jej asystentem Louis Combeaud. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę zapoznać się z systemem pracy Van den Broek, z materiałem z wybranych spektakli, jej podejściem do budowania ruchu i obecności scenicznej.

Do rejestracji w warsztatach organizatorzy zachęcają  wszystkie osoby pragnące zanurzyć się w surowym języku ruchu choreografki Ann Van den Broek. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy i tancerek zainteresowanych metodologią wypracowaną przez Ann Van den Broek, sposobami przekładu emocji i intencji na język ruchu, formą usytuowaną na przecięciu performansu i tańca, teatru i ruchu. Uczestnicy i uczestniczki intensywnych, inspirujących warsztatów zapoznają się z materiałem przygotowanym przez prowadzącą, sposobami łączenia tańca z mową, dźwiękiem i rytmem.

Warsztat skupia się na motywacji i intencji, z których powstaje ruch. Osoby uczestniczące w warsztacie będą pracować z różnymi frazami tanecznymi pochodzącymi z choreografii Ann Van den Broek, koncentrując się na dynamice zmian, wyobraźni, rytmie, wyrażaniu emocji oraz wyczuciu czasu podczas interpretacji i prezentacji. Każda osoba otrzyma indywidualne zadanie oparte na języku choreograficznym Ann Van den Broek.

Więcej o artystce i jej zespole: www.wardward.be

cena: 800 zł (możliwa płatność w ratach)
I rata w wysokości 400 zł – płatność do 27 kwietnia 2017
II rata w wysokości 400 zł – płatność do 10 maja 2017

UWAGA! Maksymalna liczba uczestników warsztatów – 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Karta zgłoszenia oraz regulamin: https://goo.gl/cnH5Cw

Kontakt: kcc@nck.krakow.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Kraków: Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, w godz. 10.00-16.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close