Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztaty GaGa – prowadzenie: Natalia Iwaniec

Zdjęcie: Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztaty GaGa – prowadzenie: Natalia Iwaniec

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 17-19 stycznia 2014 roku Krakowskie Centrum Choreograficzne   – Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na intensywne warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec. Warsztaty obejmą 15 godzin zajęć. Na całość skadają się trzy bloki warsztatowe (people, dancers po, impro z elementami choreografii) po trzy lekcje każdy– łącznie 15 lekcji po 60 minut.

Dostępne karnety:

– „OPEN”- umożliwia wstęp na wszystkie zajęcia. Obejmuje 15 lekcji. Cena karnetu to 250 zł do 3 stycznia 2014 i 280 zł od 4 stycznia 2014. Karnet OPEN uprawnia także do bezpłatnego wstępu na spektakl Blondi. Próba 19 stycznia 2014. (po uprzedniej rezerwacji wejściówki na karcie zgłoszenia).

– „jedna forma” – umożliwia wstęp na wszystkie zajęcia z wybranej formy (people lub dancers lub impro z elementami choreografii). Obejmuje 5 lekcji. Cena karnetu to 100 zł. Karnet dostępny od 4 stycznia.

Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych wejść w kwocie 40 zł za jedną lekcję, ale jedynie w razie wolnych miejsc w grupie.

Sprzedaż wejściówek na pojedyncze zajęcia zostanie uruchomiona 16 stycznia 2014 roku.

Informacji należy szukać na stronie www.krakowskiteatrtanca.pl lub

na Facebooku https://www.facebook.com/KrakowskiTeatrTanca.

Szczegółowe informacje, regulamin, grafik oraz karta zgłoszenia dostępne są tu: http://www.krakowskiteatrtanca.pl/index.php?site=news%2C3%2C585

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close