Kraków/KTT: Maraton warsztatów tańca

Zdjęcie: Kraków/KTT: Maraton warsztatów tańca

Fot. K. Machniewicz.

Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę i niedzielę 29 i 30 września w godz. 9.00-19.15 Krakowski Teatr Tańca serdecznie zaprasza do Nowohuckiego Centrum Kultury na Maraton Warsztatów Tańca. Maraton obejmuje aż sześć warsztatów dziennie. W programie: taniec współczesny – różne warianty;), taniec fizyczny, jazz, afro jazz, jazz smooth, lyrical dance, partnerowania, klasyka dla tancerzy współczesnych, hip-hop New age, jumps & turns…Warsztaty poprowadzą:

choreograf i kierownik Krakowskiego Teatru Tańca: Eryk Makohon

oraz tancerze zespołu: Katarzyna Węglowska-Król, Katarzyna Żminkowska, Anna Chmiel-Kowalska, Barbara Kopała, Agata Syrek, Monika Godek, Paweł Łyskawa

Gościnnie: ANTONI SIKORA

Urodzony w 1982. Na co dzień odpowiada za marketing w jednej z polskich korporacji IT. Po godzinach wciela się w instruktora tańca, bloggera, a także uczestnika licznych warsztatów tanecznych i kursów, w tym 2 letniego kursu instruktorskiego o specjalności jazzowej. Romans z tańcem rozpoczął w wieku, w którym nie jedna osoba kończy już swoją przygodę z tą dziedziną sztuki. To jednak w żadnym stopniu nie zniechęciło go do stawiania sobie wyzwań fizycznych, psychicznych i artystycznych. Jego cecha charakterystyczna? Otwarta głowa i ciekawość świata, czasem mylona z pyszałkowatością:) Antoni uważa jednak, że w życiu nie ma czasu na wahanie i brak wiary w siebie. Na zajęciach stara się przekazać uczestnikom to, co sam zdobył i na bieżąco poznaje podczas kolejnych szkoleń. Dla Antoniego kluczem w tańcu jest muzyka. To ona staje dla niego na pierwszym miejscu i przewodzi ruchowi

Karnet OPEN jednodniowy: 80zł

Karnet OPEN dwudniowy: 140zł


WAŻNE!: BILETY NA SPEKTAKLE W CENIE KARNETU OPEN! Kupując karnet OPEN na wybrany dzień, otrzymujesz bilet na wieczorny spektakl tego dnia; kupując karnet OPEN na dwa dni, otrzymujesz bilety na oba wieczory spektaklowe!

Bilet na wieczór spektaklowy: 20zł

Pojedyncze wejście na wybrany warsztat: 22 zł*

*jedynie w razie wolnych miejsc, pierwszeństwo wyboru mają osoby z karnetami OPEN,

Zgłoszenia na pojedyncze wejścia/warsztaty można wysyłać dopiero od 24 września!!!

Należy najpierw wysłać zapytanie o dostępność wybranego przez siebie warsztatu i dopiero po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej ze strony Organizatora, można przelać pieniądze!


W razie wolnych miejsc istnieje możliwość wykupienia na miejscu pojedynczych wejść na warsztaty. Informacja w biurze organizacyjnym 29 i 30 września od godz. 8.30 oraz bezpośrednio przed każdym warsztatem.

Procedura zgłoszeń:

Zostają Państwo wpisywani do grup na poszczególne, wybrane przez Państwa warsztaty, na podstawie zgłoszeń, wysyłanych do nas drogą mailową. Należy wysłać zapytanie, otrzymać odpowiedź i potwierdzenie, a na końcu dokonać przelewu!

Zgłoszenia ruszają od teraz i trwają do 27 września.

Osoby zgłaszające się na pojedynczo wybrane warsztaty mogą przesyłać zapytania od 24 września.

Zgłoszenia i wszelkie pytania należy przysyłać na adres mailowy warsztaty.ktt@gmail.com

W treści maila proszę podać wybrane przez siebie warsztaty!( nazwa, godzina, poziom) w poszczególnych dniach oraz określić czy rezerwują Państwo bilet na spektakl/spektakle. Na samym dole należy umieścić komentarz: „ Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Maratonu Warsztatów Tańca 2012 i procedurą zgłoszeń. Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów informacyjnych/promocyjnych Krakowskiego Teatru Tańca.”

W załączniku należy przesłać potwierdzenie dokonania przelewu! ze szczegółowym opisem za co dokonywana jest opłata (karnet OPEN i jaki/bilety na spektakle i na kiedy (o ile zgłaszający nie ma biletu w cenie karnetu)/ ewentualnie ilość pojedynczych warsztatów).

Opłaty należy dokonywać na konto:

Nowohuckie Centrum Kultury

Pekao SA 37 1240 4722 1111 0000 4850 7257

WAŻNE!

W pierwszej kolejności zostają Państwo wpisani do wskazanych przez siebie grup. Istnieje możliwość dopisania się na kolejny warsztat w trakcie Maratonu jedynie pod warunkiem, że ilość jego uczestników nie przekracza wskazań Organizatora. O ilości osób na warsztacie decyduje i informuje biuro organizacyjne i tylko tam można otrzymać zgodę udania się na dodatkowe, nie wskazane wcześniej warsztaty. Warsztaty przeznaczone są dla osób od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie zgodę rodziców na uczestniczenie w warsztatach. Możliwe są nieznaczne zmiany w grafiku zajęć.

Liczba miejsc ograniczona. Przypominamy, że pierwszeństwo w grupach na poszczególnych warsztatach mają osoby zamawiające karnet OPEN.

Program warsztatów do pobrania

Opis warsztatów do pobrania

Regulamin warsztatów do pobrania

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:00

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II 232. W godz. 9.00 - 19.15.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close