Spektakle

Kraków/Noc Teatrów: Balet Dworski „Cracovia Danza”- „W starym kinie”, chor. Romana Agnel, Dariusz Brojek

Zdjęcie: Kraków/Noc Teatrów: Balet Dworski „Cracovia Danza”-  „W starym kinie”, chor. Romana Agnel, Dariusz Brojek

Fot. Ilja van de Pavert.

Wersja do druku

Udostępnij

Któż nie zna muzycznych przebojów i bohaterów starego kina?! Powróćmy do pełnych uroku lat dwudziestolecia międzywojennego. Poczujmy atmosferę ówczesnych kabaretów i kawiarni. Zobaczmy prawdziwych dżentelmenów i szykowne damy w intrygujących fokstrotach, szalonych charlestonach i nastrojowych tangach. Spektakl nie tylko dla miłośników przedwojennych melodii.

choreografia: Romana Agnel, Dariusz Brojek

choreografia tanga: Beata Broniek

scenografia i kostiumy: Monika Polak-Luścinska

występują: Tancerze Baletu Dworskiego „Cracovia Danza”

powiązane

Ludzie

Romana Agnel

Romana Agnel

Któż nie zna muzycznych przebojów i bohaterów starego kina?! Powróćmy do pełnych uroku lat dwudziestolecia międzywojennego. Poczujmy atmosferę ówczesnych kabaretów i kawiarni. Zobaczmy prawdziwych dżentelmenów i szykowne damy w intrygujących fokstrotach, szalonych charlestonach i nastrojowych tangach. Spektakl nie tylko dla miłośników przedwojennych melodii.   choreografia: Romana Agnel, Dariusz Brojek choreografia tanga: Beata Broniek scenografia i kostiumy: Monika Polak-Luścinska występują: Tancerze Baletu Dworskiego „Cracovia Danza”  

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close