Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Alicja Miszczor-Jobda, Dominika Szala-Wentland, Iwona Olszowska „Wieczór tańca współczesnego czyli obszar tańca solo”

Zdjęcie: Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Alicja Miszczor-Jobda, Dominika Szala-Wentland, Iwona Olszowska „Wieczór tańca współczesnego czyli obszar tańca solo”

Fot. materiały CK ZAMEK.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Barakah zaprasza na Wieczór tańca współczesnego, czyli obszar tańca solo. Zatańczą: Alicja Miszczor-Jobda, Dominika Szala-Wentland, Iwona Olszowska. Muzyka: Marcin Janus.

W programie:

Zdjęcie
Pomysł, choreografia: Alicja Miszczor -Jobda
Tańczy/ improwizuje: ALicja Miszczor-Jobda
Muzyka: Marcin Janus
Premiera: 21.02.2014.

Rozmowy (nie)kontrolowane
Choreografia i taniec: Dominika Szala-Wentland
Muzyka: collage
Premiera:12.2012. NCK

Rozmowa telefoniczna odbywająca się w rzeczywistości pozornej, może we śnie. Ktoś dzwoni, ktoś słucha, ktoś rozmawia, ktoś ignoruje i ktoś się zamyśla.

Improwizacja otwarta
Improwizuje: Iwona Olszowska
Taniec.Improwizacja strukturalna
Muzyka: Marcin Janus

***

OBSZAR TAŃCA w Teatrze BARAKAH to cykl spektakli opartych na improwizacji strukturalnej, które wprowadzą widzów w świat tańca współczesnego.

Organizatorzy: „Będziemy dla Was tańczyć, dzielić się z Wami naszą pasją. To miejsce gdzie taniec znajduje swoją intymną atmosferę, bliskość widza i tancerza. To okazja na wejście w świat tańca i jego postrzegania.”

Na spotkania z cyklu Teatr BARAKAHW zaprasza piątki o godzinie 20:30. 

Przestrzeń zostaje otwarta pól godziny przed graniem.

Więcej informacji oraz rezerwacja biletów są dostępne na stronie TEATRU BARAKAH:  www.teatrbarakah.pl.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:30

Kraków: Teatr Barakah, ul. Paulińska 28

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close