Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Iwona Olszowska i Paweł Konior „Adam i Elf”

Zdjęcie: Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Iwona Olszowska i Paweł Konior „Adam i Elf”

Fot. Ewa Szymczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Barakah zaprasza na pierwszą w 2015 roku odsłonę cyklu Obszar tańca. Wystapią: Iwona Olszowska i Paweł Konior w improwizacji Adam i Elf z muzyką Marcina Janusa.

Marcin Janus: pochodzi z Krakowa. Zaczynał jako muzyk awangardowych formacji, by po kilku latach rozpocząć samodzielną pracę jako niezależny kompozytor. Tworzy głównie muzykę elektroniczną, zajmuje się również pracami video oraz tańcem. Pracuje w swoim prywatnym studio, a jego głównym instrumentem jest komputer. Jest autorem muzyki i projekcji do wielu spektakli teatralnych i tanecznych m.in. Barbary Bujakowskiej, Iwony Olszowskiej, Tomasza Bazana.

Paweł Konior – performer, tancerz oraz nauczyciel tańca. Studiował w Salzburg Experimental Academy of Dance. Swój warsztat taneczny doskonalił w Holandii i Belgii w trakcie współpracy z: Pedro Goucha, Einat Tuchman, Morem Shani, Ritą Vilhena, T.r.a.s.h Company i Ugo Dehaes. Jako nauczyciel tańca oraz improwizacji/kontaktowej, której uczył się m.in.: Iwony Olszowszkiej, Raya Chung, Andrew Harwood, Nancy Stark Smith, Tala Avni, Joerga Hassman, Daniela Werner, poszukuje indywidualizacji ruchu i rytmu, który wypływając z wnętrza staje się spersonalizowany i niepowtarzalny, tak jak linie papilarne. Ruch, który go pociąga jest organiczny, emocjonalny, zakorzeniony oraz pogłębiający czucie i świadomość ciała.

***

OBSZAR TAŃCA w Teatrze BARAKAH to cykl spektakli opartych na improwizacji strukturalnej, które wprowadzą widzów w świat tańca współczesnego.

Organizatorzy: „Będziemy dla Was tańczyć, dzielić się z Wami naszą pasją. To miejsce gdzie taniec znajduje swoją intymną atmosferę, bliskość widza i tancerza. To okazja na wejście w świat tańca i jego postrzegania.”

Na spotkania z cyklu Teatr BARAKAHW zaprasza piątki o godzinie 20:30. 

Przestrzeń zostaje otwarta pól godziny przed graniem.

Bilety można rezerwować: mailowo (rezerwacje@teatrbarakah.com), telefonicznie (887-229-827), za pomocą formularza na stronie www.teatrbarakah.com; bilety można nabywać: codziennie w godz. 10:00-14:00 w biurze teatru przy Paulińskiej 28, za pomocą przelewu (informacje na www.teatrbarakah.com) lub przed spektaklem (jeśli są jeszcze wolne miejsca).

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Kraków: Teatr Barakah, ul. Paulinska 28

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close