Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Małgorzata Szymula & Małgorzata Werbińska „What’s up with my sister”, Iwona Olszowska „Koncert na organy”

Zdjęcie: Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Małgorzata Szymula & Małgorzata Werbińska „What’s up with my sister”, Iwona Olszowska „Koncert na organy”

R.O.Z.G.R.Y.W.K.A. Fot. Marta Ankiersztejn

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Obszar tańca Teatr BARAKAH w Krakowie zaprasza na pokaz spektakli ukazujących szerokie spektrum tańca współczesnego – od choreografii po improwizację strukturalną.

What’s up with my sister?

Koncept: Małgorzata Szymula
Taniec: Małgorzata Szymula i Małgorzata Werbińska
Muzyka: Marcin Janus
Konsultacja artystyczna: Iwona Olszowska

Koncert na organy (improwizacja)

Taniec: Iwona Olszowska

***

Małgorzata Werbińska: Doświadczenie taneczne zdobywała m.in. u Iwony Olszowskiej, Milana Kozanka, Barbary Bujakowskiej, Daniela Lepkoffa, Zuny Kozankovej. Od 2008 roku jest tancerką Eksperymentalnego Studia Tańca EST Iwony Olszowskiej. Ukończyła kurs instruktorski improwizacji ruchowej i symboliki ciała Dr Detlefa Kapperta. Uczestniczka wielu warsztatów i projektów tanecznych w choreografiach m.in. Iwony Olszowskiej i Henrika Kaalunda.

 

 

Marcin Janus: Pochodzi z Krakowa. Zaczynał jako muzyk awangardowych formacji, by po kilku latach rozpocząć samodzielną pracę jako niezależny kompozytor. Tworzy głównie muzykę elektroniczną, zajmuje się również pracami video oraz tańcem. Pracuje w swoim prywatnym studio, a jego głównym instrumentem jest komputer. Jest autorem muzyki i projekcji do wielu spektakli teatralnych i tanecznych m.in. Barbary Bujakowskiej, Iwony Olszowskiej, Projektow Tomasza Bazana.

Bilety

rezerwacje@teatrbarakah.com

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Kraków: Teatr BARAKAH, ul. Paulińska 28

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close