Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Natalia Iwaniec & Iwona Olszowska, muz. Marcin Janus

Zdjęcie: Kraków/Obszar tańca w Teatrze BARAKAH: Natalia Iwaniec & Iwona Olszowska, muz. Marcin Janus

Fot. Patrycja Płanik.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu Obszar tańca Teatr BARAKAH w Krakowie zaprasza na pokaz spektakli ukazujących szerokie spektrum tańca współczesnego – od choreografii po improwizację strukturalną.

Tym razem zatańczą Natalia Iwaniec i Iwona Olszowska
Muzykę stworzy Marcin Janus.

Będzie to improwizacja strukturalna inspirowana językiem ruchu GaGa, którego twórcą jest Ohad Naharin, dyrektor artystyczny i choreograf Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać; świadoma praca zakładająca instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. GaGa wykorzystuje różne jakości, np. gęstość, shake, groove. Ważnym aspektem jest poczucie humoru i podejście z dużym dystansem do siebie i swojego ciała.

Bilety

rezerwacje@teatrbarakah.com

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:30

Kraków: Teatr BARAKAH, ul. Paulińska 28

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close