Kraków: „Pocztówka z tancerzami” – cykl wakacyjnych warsztatów

Zdjęcie: Kraków: „Pocztówka z tancerzami” – cykl wakacyjnych warsztatów

Katarzyna Pawłowska. Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na cykl wakacyjnych warsztatów tańca współczesnego Pocztówka z tancerzami, które poprowadzą Dominik Więcek, Paweł Łyskawa, Jan Lorys, Katarzyna Pawłowska, Eryk Makohon. Warsztaty będą prowadzone w grupach: początkującej (rok doświadczenia) i średniozaawansowanej (kulkuletnie doświadczenie).

Koszt: 110 zł – karnet na jeden cykl, obejmujący 4 zajęcia z jednym pedagogiem; 90 zł – karnet na jeden cykl, obejmujący 4 zajęcia z jednym pedagogiem – cena dla osób współpracujących z Krakowskim Teatrze Tańca, w ramach stałych grup (Adepci i grupa START, po 6 miejsc w grupię początkującej z doświadczeniem i gr. średniozaawansowanej).

Zgłoszenia: krakowskiteatrtanca@o2.pl.

10 – 13  lipca 2017

Dominik Więcek // taniec współczesny

17 – 20 lipca 2017 
Paweł Łyskawa // taniec współczesny

24 – 27 lipca 2017 
Jan Lorys // taniec fizyczny/praca z podłogą

7 – 10 sierpnia 2017 
Katarzyna Pawłowska // taniec współczesny

21 – 24 sierpnia 2017
Eryk Makohon // taniec współczesny z elementami polskiej techniki tańca współczesnego

18.45 – 20.15 gr. początkująca z doświadczeniem
20.30 – 22.00 gr. średnio-/zaawansowana

Katarzyna Pawłowska – tancerka Krakowskiego Teatru Tańca w sezonach 2015/2016 i 2016/2017, absolwentka Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu (PWST w Krakowie). Stworzyła koncepcję i współtworzyła choreografię projektu Cracow Dance Connection. Współtworzyła polsko-izraelski spektakl Miss me (premiera w Tel Awiwie). Współtwórczyni projektu BesKitu oraz choreografii do spektaklu 1725 m. npm. dofinansowanego w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca Scena dla Tańca w2016 roku. Tańczy w spektaklu Room 40 Macieja Kuźmińskiego. Zagrała w spektaklach Kocham tylko i wyłącznie całym sercem nierozłącznie Magdalenę w choreografii Jacka Łumińskiego, Working Title: Ego, spektaklu dyplomowym w chor. Jensa van Daele, Ubu Król, czyli Polacy w reż. Jerzego Stuhra. Można ją było oglądać na scenie Teatru Komedia w spektaklu Calliya. Współpracowała z Teatrem Kultureska. Prowadzi warsztaty z zakresu aktorstwa i tańca współczesnego. Koordynowała projekt edukacyjny Myśląc Taniec, realizowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca Myśl w ruchu w 2016 roku.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:45

Kraków: Studio Krakowskiego Teatru Tańca, ul. Grzegórzecka 69; 18.45-20.15 gr. pocz., 20.30-22.00 gr. średniozaawansowana

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close