Kraków: Scena Tańca Współczesnego – In between – Krakowski Teatr Tańca/Pracownia METAfizyczna

Zdjęcie: Kraków: Scena Tańca Współczesnego – In between – Krakowski Teatr Tańca/Pracownia METAfizyczna

STW 30 marca

Wersja do druku

Udostępnij

Premiera spektaklu In between, wspólnego projektu Krakowskiego Teatru Tańca i Pracowni METAfizycznej w ramach Sceny Tańca Współczesnego w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Autorem choreografii jest Aleksander Kopański. Projekt realizowany w ramach  SZtUKAtorium Krakowskiego Teatru Tańca.

 

O spektaklu: 

kilka razy w ciągu życia pojawia się szansa, która wszystko zmienia, zazwyczaj inaczej niż to sobie wyobrażamy. to spektakl o marzeniach, o wyborze, o jego konsekwencjach, o tym, jak widzimy samych siebie lub czego nie widzimy. i w końcu spektakl o kobietach, choć nie tylko

 

pomysł i choreografia: Aleksander Kopański

muzyka: Soap&Skin, Dadub, Bruce Channel, Tuccillo, Patty Pravo, Weekend Wolves

wykonanie: Krakowski Teatr Tańca: Anna Chmiel – Kowalska, Monika Godek, Barbara Kopała, Agata Syrek, Katarzyna Węglowska – Król, Katarzyna Żminkowska, i Pracownia METAfizyczna: Klaudia Czaja, Małgorzata Green, Marta Wołowiec

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, ul. Wietora 15

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close