Kraków/SPACER 2013: Pracownia METAfizyczna „Na styku”

Zdjęcie: Kraków/SPACER 2013: Pracownia METAfizyczna „Na styku”

Fot. Mariusz Bielecki.

Wersja do druku

Udostępnij

Projekt Na styku jest połączeniem ruchu i sztuk plastycznych, jest rodzajem happeningu, pracy twórczej z tancerzami z Pracowni METAfizyczna. Zakłada badanie interakcji ciała z otoczeniem, konkretniej z „materialnością” otoczenia, w którym funkcjonujemy. Daje możliwość doświadczenia różnych materiałów poprzez dotyk i ruch w ich otoczeniu. Jak poszczególne cechy materiału takie jak: szorstkość, miękkość, twardość, śliskość, chropowatość, szelest wpływa na nas i nasze decyzje ruchowe?

pomysł: Aleksandra Chmielewska
realizacja: Joanna Achinger
wykonanie: Pracownia METAfizyczna

Pracownia METAfizyczna powstała we wrześniu 2010 roku, jako poszerzenie edukacyjnej działalności Teatru. Jest to stała grupa kreatywnych i zaangażowanych ludzi, którzy chcą rozwijać swój warsztat taneczny oraz aktorski. Pracownia realizuje także własne, niezależne produkcje sceniczne. Opiekę artystyczną i edukacyjną nad Pracownią METAfizyczna objął Eryk Makohon.

Wstęp wolny.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:30

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury (półcienie), Aleja Jana Pawła II 232

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close