Pracownia METAfizyczna

Zdjęcie: Pracownia METAfizyczna

Wersja do druku

Udostępnij

Pracownia METAfizyczna powstała we wrześniu 2010 roku, jako poszerzenie edukacyjnej działalności Krakowskiego Teatru Tańca. Jest to stała grupa osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem, które chcą rozwijać swój warsztat taneczny oraz aktorski. Praca w MECIE obejmuje doskonalenie techniki tańca współczesnego, a także wyrazu scenicznego, technik aktorskich oraz improwizacji i przygotowuje do świadomej pracy na scenie. Pracownia realizuje własne, niezależne produkcje sceniczne (między innymi Na styku – projekt interdyscyplinarny, czerwiec 2012; udział w spektaklu Takarazuka camp Krakowskiego Teatru Tańca – 2011/2012; udział wybranych tancerzy Pracowni w programie organizowanym przez Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie, w ramach Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta, 2011). Tancerze Pracowni wzięli także udział w przestrzennym projekcie ruchowym, zrealizowanym przez Krakowski Teatr Tańca, w ramach Krakowskich Spotkań BaletOFFowych, RUCH GALLERY. Opiekę artystyczną i edukacyjną nad Pracownią METAfizyczna objął Eryk Makohon.

W sezonie 2012/2013 Pracownia METAfizyczna obejmuje trzy grupy. Zajęcia prowadzą Paweł Łyskawa i Eryk Makohon.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close