Kraków/STW: Warsztaty-coaching ruchowy z Rafałem Urbackim

Zdjęcie: Kraków/STW: Warsztaty-coaching ruchowy z Rafałem Urbackim

Fot. z archiwum artysty.

Wersja do druku

Udostępnij

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zaprasza do udziału w autorskich warsztatach, które poprowadzi Rafał Urbacki. Coaching ruchowy stanowi elementarny program doświadczania indywidualnych tożsamości uczestników, ze szczególnym uwzględnieniem tematu pracy fizycznej i jej roli w społeczności. Spotkanie z Rafałem Urbackim doprowadzić ma do wypracowania prostych narzędzi, do zrozumienia zagadnienia technologii i wysiłku w szerszej perspektywie ciała. W optyce zainteresowań artysty znajdują się tematy archeologii ciała pracującego i historii rzemiosła.

W warsztatach tych – poza procesem odkrywania swojego habitusu ruchowego – poprowadzona zostanie także ścieżka dla zainicjowania działalności miejscowych liderów, działających na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i aktywności partycypacyjnych.

Szukamy nowego języka i sposobów opowiadania o miejscu, z którego pochodzimy.

Proponowani uczestnicy – powyżej ósmego roku życia, ludzie związani z lokalnym przemysłem, działacze społeczni, miejscowe środowiska tańca, uczestnicy zainteresowani ruchem – niezależnie od stopnia zaawansowania.

Prowadzenie: Rafał Urbacki

Czas trwania: 150 min;

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: scena.tanca.sckm@gmail.com . Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

raków: SCKM (Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży), ul. Wietora 13/15, w godz. 16.00-18.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close