Kraków: Zespół Tańca Irlandzkiego Eriu „Odsłony” – spektakl tańca irlandzkiego

Zdjęcie: Kraków: Zespół Tańca Irlandzkiego Eriu „Odsłony” – spektakl tańca irlandzkiego

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl Odsłony, kolejna propozycja krakowskiego Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU, to taneczna ilustracja słów Osho, hinduskiego guru: „Znamy się tylko poprzez innych, a inni znają tylko naszą zewnętrzną formę. Dlatego utożsamiamy się z tą formą. Znamy swój obraz odbijający się w oczach innych ludzi albo w lustrze” (Osho, Wielka księga sekretów). Spektakl Odsłony tworzy wyjątkowy taniec irlandzki oraz przepiękna muzyka irlandzka (m.in. Lord of the Dance, Gaelforcedance, Secret Garden).

Twórcy o spektaklu:

Często patrzymy na siebie oczami innych, choć znamy siebie najlepiej, znamy własną wartość i wiemy, na co nas stać. Jednak rodzaj dystansu, nasycenie emocjami, ciepło lub chłód w naszych relacjach sprawia, że jesteśmy różnie odbierani. Inaczej w domu, w pracy, w czasie wolnym. Czasem przeglądając się w cudzych oczach widzimy odbicie, które jest dla nas zaskakujące. Mamy wątpliwości, czy to naprawdę my.

Trailer

Choreografia, scenariusz i reżyseria: Agata Kowalczyk
Taniec: tancerki Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU

Czas trwania: 50 min.

Bilety: 25 zł, 20 zł grupowe (powyżej 10 osób)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close