Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

Zdjęcie: Krakowskie Centrum Choreograficzne: Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

Fot. Agnieszka Frajberg.

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec, które odbędą się w Nowohuckim Centrum Kultury. Zajęcia obejmują trzy moduły: GaGa dancers, GaGa people oraz improwizacja z elementami choreografii.

GaGa to metoda pracy, która może stać się nieodłączną częścią fizycznego treningu. GaGa to nie technika taneczna sama w sobie, a innowacyjna praktyka, pozwalająca na robienie znacznych postępów w technikach, jakie ćwiczymy na co dzień. Dzięki pracy wykorzystującej wyobraźnię i zmysły, zachęcającej do improwizacji i instynktownego poruszania się, można odnaleźć zupełnie nowe drogi dla własnego tańca i zaskoczyć swoje ciało. GaGa zachęca do skupienia , do koncentracji na indywidualnych odczuciach, kieruje uwagę na poszczególne części ciała. Daje komfort samodzielnej pracy, choć w pełnej energii grupie. Dzięki temu można przełamać lęk przed improwizacją i nieskrępowanym poruszaniem się. Można pozwolić sobie na swobodny ruch wypływający z własnej ekspresji. Wyostrzając świadomość, metoda GaGa pozwala wniknąć w głąb własnego ciała, by odnaleźć jego naturalne ścieżki, poszerzyć język ruchowy, pozbyć się nawyków i kalek tanecznych, uelastycznić stawy. Warsztaty skierowane są do osób, które chciałyby przekroczyć barierę zmęczenia, by odnaleźć prawdziwą przyjemność w pogłębianiu odczucia własnego ciała i poszerzaniu jego mozliwości.

GaGa dancers– zajęcia skierowane do osób zajmujących się tańcem; w toku zajęć pojawiać się będą pojęcia i elementy z techniki tańca klasycznego.

GaGa people – zajęcia odpowiednie dla wszystkich: tancerzy oraz osób nie posiadających doświadczenia tanecznego; dla tych, którzy mają odwagę i chcą spróbować poruszać się w kreatywny sposób. Nie jest wymagana znajomość żadnej techniki tanecznej.

Improwizacja z elementami choreografii  –zajęcia, na których metoda i sposób poruszania GaGa zostaną użyte w konkretnej strukturze improwizacyjnej i/ lub choreograficznej. Lekcja będzie wykorzystywać wszystkie informacje, przekazywane na zajęciach GaGa people i GaGa dancers.

Karnet DANCERS:

180 zł –  przy wpłacie do 27 lutego 2014r.

230 zł – przy wpłacie od 28 lutego 2014r.

karnet obejmuje 10 godz zajęć, w tym: 2 lekcje GaGa dancers + 2 lekcje GaGa people + 4 lekcje improwizacji z elem. choreografii

Karnet PEOPLE:

140 zł –  przy wpłacie do 27 lutego 2014r.

180 zł – przy wpłacie od 28 lutego 2014r.

karnet obejmuje 7,5 godz zajęć, w tym: 2 lekcje GaGa people + 4 lekcje improwizacji z elem. choreografii

jeden blok zajęć:    

60 zł – opcja dostępna dopiero od 28 lutego!

obejmuje 2,5 godz zajęć, w tym: lekcja GaGa dancers/GaGa people +  lekcja improwizacji z elem. choreografii

jedna lekcja trwa 1 godzinę 15 minut

Uwaga: Karnety DANCERS dostępne są jedynie dla tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych! Dla osób z niewielkim doświadczeniem tanecznym lub początkujących przeznaczony jest karnet PEOPLE.

Lekcje improwizacji z elem. choreografii nie są dzielone na poziomy zaawansowania  (są adresowane do wszystkich uczestników).

Możliwość wykupu pojedynczej lekcji jedynie w miarę wolnych miejsc.

Pierwszeństwo w zgłoszeniach na warsztaty mają osoby wykupujące karnety.
 

Zgłoszenia i pytania: agata.syrek@nck.krakow.pl

KARTA ZGŁOSZEŃ

REGULAMIN

Grafik

Szczegółowe informacje

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close