Laboratorium improwizacji z Iloną Trybułą

Zdjęcie: Laboratorium improwizacji z Iloną Trybułą

Wersja do druku

Udostępnij

Kolejne spotkanie z cyklu Studio Ciał . Zajęcia w ramach Laboratorium Improwizacji poprowadzi założycielka Studia, specjalistka w dziedzinie improwizacji tanecznej Ilona Trybuła. W dalszych planach Laboratorium jest stworzenie grupy  w której będzie można zarówno uczyć się, jak  i tworzyć .

Intensywne zajęcia z improwizacji  obejmą indywidualne poszukiwanie ruchu, komponowanie i tworzenie w czasie rzeczywistym, solo i w zespole,  techniki improwizacji i fizyczności. Mają one poprowadzić uczestników ku świadomemu budowania akcji  i performensów, ku świadomej i niczym nie skrępowanej wolności twórczej.

Laboratorium odbywać się będzie raz w miesiącu –  od listopada w każdą sobotę w godzinach 17.00-19.00. Miejsce: Centrum Łowicka, ul Łowicka 21 w Warszawie.

Najbliższe zajęcia 10 grudnia 2011 w godz. 17.00-19.00.

Cena: 90 zł/miesiąc, 30zł/pojedyncze zajęcia

Zapisy i info:

ite@onet.eu

STUDIO  CIAŁO to miejsce i przestrzeń dla nauki, eksperymentu i twórczości w dziedzinie szeroko pojętego tańca współczesnego. Chce udostępniać wiedzę o ciele, treningu, metodzie pracy i procesie twórczym, zapraszając nauczycieli i twórców z kraju i zagranicy.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:00

Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, dojazd: metro Racławicka

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close