Łódź/„5 lat później” – urodziny zespołu „Pracownia Fizyczna”: Spotkanie na zakończenie jubileuszu

Zdjęcie: Łódź/„5 lat później” – urodziny zespołu „Pracownia Fizyczna”:  Spotkanie na zakończenie jubileuszu

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Spotkanie z uczestnikami warsztatów, przyjaciółmi zespołu i wszelkimi zainteresowanymi, pokaz filmów z archiwum zespołu, zdjęć, zakończenie 5-lecia Pracowni Fizycznej.

***

W dniach 27-30. listopada 2014 roku grupa Pracownia Fizyczna zaprasza na całą gamę wydarzeń tanecznych w ramach świętowania 5-lecia działalności zespołu. Odbędą się warsztaty uchylające tajemnice pracy nad wybranymi przedstawieniami oraz pokazy najlepszych spektakli Pracowni Fizycznej, m.in. Re:akcje  wybrane do grona nielicznych prac na Polską Platformę Tańca 2014. Ponadto panel dyskusyjny, urodzinowe przyjęcie w klubie Szafa oraz wystawa zdjęć. Wydarzenia będą miały miejsce w Teatrze Nowym, Teatrze Szwalnia, na Akademii Muzycznej oraz w klubie Szafa.

Podczas warsztatów pod lupą znajdą się trzy sposoby pracy: praca z formą i partnerowania ze spektaklu a3, praca z postacią w spektaklu Re:akcje oraz szeroko eksplorowana przez Pracownię improwizacja, która jest sposobem pracy nad wieloma produkcjami min. Zdarzenia, Soul Project/PL. Warsztaty poprowadzą tancerze Pracowni Fizycznej, choreograf Jacek Owczarek oraz w ramach prezentu urodzinowego gość: Iwona Olszowska, która będzie rozpoczynać codzienną pracę z ciałem zajęciami z improwizacji z elementami BMC®.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:00

Łódź: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów, ul. Gdańska 32.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close