Łódź/Dotknij Teatru 2016: Pracownia Fizyczna – warsztat „Zdarzenia” – prowadzenie: Jacek Owczarek, Patryk Zakrocki, Paweł Szamburski

Zdjęcie: Łódź/Dotknij Teatru 2016: Pracownia Fizyczna – warsztat „Zdarzenia” – prowadzenie: Jacek Owczarek, Patryk Zakrocki, Paweł Szamburski

Fot. Kasia Chmura-Ciegiełkowska.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca Dotknij Teatru 2016 Pracownia Fizyczna zaprasza do udziału w warsztacie ściśle związanym ze spektaklem Zdarzenia. Warsztat odsłoni elementy partytury improwizacji na jakiej opiera się przedstawienie , a jego struktura zostanie rozłożona na czynniki pierwsze: pracę z kanałami zmysłowymi, pracę z przestrzenią, pracę indywidualną i pracę w grupie, kompozycję w improwizacji, wielowymiarową relację tancerz- muzyk. Wyjątkowość warsztatu polega na możliwości poznania metod pracy tancerzy improwizujących oraz muzyków improwizujących a także poszukiwanie wspólnych płaszczyzn jak praca z partnerem, tempo, zmiana.

Prowadzenie: Jacek Owczarek, Patryk Zakrocki, Paweł Szamburski

 

Organizatorzy proszą o zapisy na adres mailowy: pracownia.f@gmail.com

Projekt zrealizowany i sfinansowany w ramach projektu Dotknij Teatru 2016.

Logo Dotknij Teatru (miniaturka)

Więcej informacji na stronie projektu: http://www.dotknij-teatru.pl/

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Łódź: Cosinus ul. Wólczańska 4a, w godz. 13.00-16.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close