Łódź/Fabryka Sztuki: Michał Ratajski (KIJO) „Ruch a taniec” – warsztaty

Zdjęcie: Łódź/Fabryka Sztuki: Michał Ratajski (KIJO) „Ruch a taniec” –  warsztaty

Fot. archiwum KIJO

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztaty będą poświęcone eksploracji technicznych aspektów ruchu w oparciu o metody pracy z ciałem, czerpiące wiedzę ze sztuk walki, tańca współczesnego, improwizacji oraz wielu innych, wypracowanych podczas działań twórczych z grupą KIJO. Warsztaty poprowadzi Michał Ratajski z grupy KIJO we wtorek 26.11.2013 roku w godzinach 18.00-21.00 w Fabryce Sztuki w Łodzi. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. Zapisy/ informacje: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

Organizatorzy proszą o zabranie na warsztaty luźny strój sportowy, buty na zmianę i wodę do picia.

 

Michał Ratajski: „Nacisk kładziemy na poszerzanie świadomości ciała, trening fizyczny a przede wszystkim na myślenie. Ważniejsze niż kroki i ruchy są tutaj ciekawość i zrozumienie mechanizmów które zabrać nas mogą do tańca.”

Michał Ratajski – tancerz, performer, choreograf, pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i Kontakt Improwizacji, dyplomowany instruktor tańca współczesnego, stypendysta Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu, założyciel grupy KIJO.

 

Wydarzenie zorganizowane w ramach cyklu: „€œAkademia Twórczych Umiejętności – edukacja teatralna 2013”. Projekt zrealizowany z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Łódź: Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 (godziny: 18.00-21.00)

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close