Łódź: „k – IMPROWIZACJA – JAM – y” – cykl comiesięcznych spotkań

Zdjęcie: Łódź: „k – IMPROWIZACJA – JAM – y” – cykl comiesięcznych spotkań

Fot. Katarzyna Machniewicz.

Wersja do druku

Udostępnij

Fabryka po godzinach (Muzeum Fabryki w Łodzi), Fundacja KIJOFRU Festival – P.F.K.I., zapraszają na comiesięczny cykl spotkań zatytułowany k – IMPROWIZACJA – JAM – y.Raz w miesiącu przestrzeń muzeum zostanie otwarta dla eksploracji, współtworzenia: tańca, muzyki, sztuk wizualnych, w czasie rzeczywistym – tu i teraz. Polem spotkania będzie improwizacja. Są to JAMy kontakt improwizacji z muzyką na żywo.

Celem cyklu jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń, wzajemnego zarażania inspiracjami dla artystów działających na polu tańca, muzyki, fotografii, wideo, wizualizacji . . .

Jamy to także otwarta przestrzeń do współpracy. Osoby zainteresowane współtworzeniem spotkań improwizacji na skrzyżowaniu dziedzin sztuki, proszone są o kontakt: kijogroup@gmail.com

*JAM – nazwa jamów tanecznych (spotkań do improwizacji tańca), zaczerpnięta została z tzw. „Jam Sessions”

tj. spotkań muzyków jazzowych i eksploracji muzyki na gruncie improwizacji.

O pierwszym spotkaniu 21 grudnia 2014:

Spotkanie rozpocznie się performansem przygotowany przez artystów  KIJO, zatytułowanym Siema Stasiu, czyli performens na cześć.  Spotkanie  po części pokazowej zamieni się w otwarty JAM muzyką na żywo, by stworzyć możliwość dla zaangażowania publiczności w działania sceniczne. JAM oprawiony będzie muzyką w wykonaniu Markusa Saudy.

Przydatne: wygodny strój, woda, pozytywne nastawienie

Wstęp: 15 zł

http://www.kijogroup.com/

http://vimeo.com/112770881

https://www.facebook.com/events/544636222335594/?ref=22

https://www.facebook.com/pages/KIJO/133531206712754

www.wirtualnafabryka.com

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 15:00

Łódź: Muzeum Fabryki, ul. Drewnowska 58, w godz. 15.00-18.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close