Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Jam kontakt improwizacji. Prowadzenie: Michał Ratajski

Zdjęcie: Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Jam kontakt improwizacji. Prowadzenie: Michał Ratajski

Fot. Anna Taraska-Pietrzak

Wersja do druku

Udostępnij

Jam to dynamiczna i otwarta forma praktykowania kontakt improwizacji. Nazwę swoją wzięła oczywiście od muzyków, którzy w ramach jam sessions spotykają się, by improwizować w ramach uzgodnionej struktury i czasu. Kontakt improwizacja to technika taneczna z określonymi zasadami, jednak ruchowa interpretacja jej „kodeksu” pozostaje otwarta – dlatego każde spotkanie to okazja do głębszego zrozumienia jej podstaw, poszerzania granic i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu można uczestniczyć zarówno jako obserwator jak i wziąć aktywny udział.

Michał Ratajski – performer, tancerz, choreograf. Pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i kontakt improwizacji, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Stypendysta Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. Założyciel Grupy i Fundacji KIJO. Na co dzień związany z Łodzią. Współzałożyciel Stowarzyszenia Movin’ Łódź. Fundator portalu internetowego: www.contactimprovisation.eu. Organizator FRU Festival – P.F.K.I. w Łodzi.

Wstęp wolny.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Łódź: ms2, ul. Ogrodowa 19

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close