Warsztaty

Łódź: Stałe warsztaty kontakt improwizacji – prowadzenie: Michał Ratajski

Zdjęcie: Łódź: Stałe warsztaty kontakt improwizacji – prowadzenie: Michał Ratajski

<em>W kontakt improwizacji</em> [Contact Improvisation] <em>nie chodzi o kroki i ruchy, ale o spotkanie, tworzenie i odkrywanie. Chodzi o ciekawość.</em> Nancy Stark Smith Kontakt improwizacja jest formą tańca współczesnego, której początki sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W kontakt improwizacji ważne są: zaufanie, akceptacja, otwartość, kreatywność, poszukiwanie, odkrywanie, przekraczanie granic…. i wiele, wiele więcej. Nie chodzi o to, aby o tym pisać, tylko spróbować tego doświadczyć, ponieważ dla każdego z nas, może być czymś innym. Spotkamy się, aby wspólnie eksplorować możliwości te dobrze już nam znane jak i wciąż będące tajemnicą dla poszukujących ciał i umysłów. Podczas zajęć będziemy korzystać z zagadnień: świadomości ciała, improwizacji, technik partnerowań, podstaw sztuk walki oraz wszelkich możliwych pozwalających na swobodne odnalezienie swej kontakt improwizacji. Zajęcia zadresowane są do wszystkich chętnych.  Odbywają się w każdy czwartek i sobotę w godzinach 18.00-20.00. Co dwa tygodnie zajęciom towarzyszą otwarte jam'y. Wiecej info o kontakt improwizacji: <a href="http://www.contactimprovisation.eu">www.contactimprovisation.eu</a> <strong> </strong> Warsztaty prowadzi Michał Ratajski – dyplomowany instruktor tańca współczesnego, tancerz, performer, choreograf, pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i kontakt improwizacji. Uczył się m.in. od: Ray Chung (USA), Jess Curtis (USA/Niemcy), Danya Elraz (Izrael), Milan Kozanek (Słowacja), Frey Faust (Belgia/USA), Alicia Grayson (USA), Mirva Makinen (Finlandia), Tal Avni (Izrael), Martin Keogh (USA), Charlie Morissey (GB), Adrian Russi (Szwajcaria), Marco Volta (Szwajcaria), Nancy Stark Smith (USA).

Wersja do druku

Udostępnij

W kontakt improwizacji [Contact Improvisation] nie chodzi o kroki i ruchy, ale o spotkanie, tworzenie i odkrywanie. Chodzi o ciekawość.
Nancy Stark Smith

Kontakt improwizacja jest formą tańca współczesnego, której początki sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W kontakt improwizacji ważne są: zaufanie, akceptacja, otwartość, kreatywność, poszukiwanie, odkrywanie, przekraczanie granic…. i wiele, wiele więcej. Nie chodzi o to, aby o tym pisać, tylko spróbować tego doświadczyć, ponieważ dla każdego z nas, może być czymś innym.

Spotkamy się, aby wspólnie eksplorować możliwości te dobrze już nam znane jak i wciąż będące tajemnicą dla poszukujących ciał i umysłów. Podczas zajęć będziemy korzystać z zagadnień: świadomości ciała, improwizacji, technik partnerowań, podstaw sztuk walki oraz wszelkich możliwych pozwalających na swobodne odnalezienie swej kontakt improwizacji.

Zajęcia zadresowane są do wszystkich chętnych.  Odbywają się w każdy czwartek i sobotę w godzinach 18.00-20.00. Co dwa tygodnie zajęciom towarzyszą otwarte jam’y.

Wiecej info o kontakt improwizacji: www.contactimprovisation.eu
 
Warsztaty prowadzi Michał Ratajski – dyplomowany instruktor tańca współczesnego, tancerz, performer, choreograf, pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i kontakt improwizacji. Uczył się m.in. od: Ray Chung (USA), Jess Curtis (USA/Niemcy), Danya Elraz (Izrael), Milan Kozanek (Słowacja), Frey Faust (Belgia/USA), Alicia Grayson (USA), Mirva Makinen (Finlandia), Tal Avni (Izrael), Martin Keogh (USA), Charlie Morissey (GB), Adrian Russi (Szwajcaria), Marco Volta (Szwajcaria), Nancy Stark Smith (USA).

powiązane

Ludzie

Michał Ratajski

Michał Ratajski

W kontakt improwizacji [Contact Improvisation] nie chodzi o kroki i ruchy, ale o spotkanie, tworzenie i odkrywanie. Chodzi o ciekawość. Nancy Stark Smith Kontakt improwizacja jest formą tańca współczesnego, której początki sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W kontakt improwizacji ważne są: zaufanie, akceptacja, otwartość, kreatywność, poszukiwanie, odkrywanie, przekraczanie granic…. i wiele, wiele więcej. Nie chodzi o to, aby o tym pisać, tylko spróbować tego doświadczyć, ponieważ dla każdego z nas, może być czymś innym. Spotkamy się, aby wspólnie eksplorować możliwości te dobrze już nam znane jak i wciąż będące tajemnicą dla poszukujących ciał i umysłów. Podczas zajęć będziemy korzystać z zagadnień: świadomości ciała, improwizacji, technik partnerowań, podstaw sztuk walki oraz wszelkich możliwych pozwalających na swobodne odnalezienie swej kontakt improwizacji. Zajęcia zadresowane są do wszystkich chętnych.  Odbywają się w każdy czwartek i sobotę w godzinach 18.00-20.00. Co dwa tygodnie zajęciom towarzyszą otwarte jam’y. Wiecej info o kontakt improwizacji: www.contactimprovisation.eu   Warsztaty prowadzi Michał Ratajski – dyplomowany instruktor tańca współczesnego, tancerz, performer, choreograf, pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i kontakt improwizacji. Uczył się m.in. od: Ray Chung (USA), Jess Curtis (USA/Niemcy), Danya Elraz (Izrael), Milan Kozanek (Słowacja), Frey Faust (Belgia/USA), Alicia Grayson (USA), Mirva Makinen (Finlandia), Tal Avni (Izrael), Martin Keogh (USA), Charlie Morissey (GB), Adrian Russi (Szwajcaria), Marco Volta (Szwajcaria), Nancy Stark Smith (USA).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close