Lublin/IV Maat Festival/Konfrontacje Teatralne: Teatr MAAT Projekt „Station de Corps”

Zdjęcie: Lublin/IV Maat Festival/Konfrontacje Teatralne: Teatr MAAT Projekt „Station de Corps”

Z materiałów Maat Festival

Wersja do druku

Udostępnij

Tańczę tutaj dla Ciebie. To moja stacja. Jestem pewien, że istnieje taka możliwość spotkania się na tej stacji. Na tej stacji jest tylko jedna zasada: musisz udowodnić że tańczysz dla mnie – zrobisz wszystko aby mnie przekonać – nawet gdybyś musiał potraktować swoje ciało jako pojemnik niebacząc na jego zniszczenie. Jeśli to się stanie – wtedy spotkamy się i zawrzemy umowę – ja zatańczę dla Ciebie. Gdyby jednak Ci się nie udało będziemy musieli się rozstać – wtedy ja zabieram to co dałeś na zawsze.

 

Próby kontaktu z drugim człowiekiem. Próba uchwycenia zmian które zachodzą w nas w wyniku tego. Czy ciało jest tylko pojemnikiem? Czy moje ciało należy do mnie, czy ja należę do mojego ciała? Nierozstrzygalność tych pytań powoduje pozostawanie w ciągłym wewnętrznym procesie ruchu wobec samego siebie. Obserwuję próby przekroczenia tych granic / dance for Renate Jett

„chciałbym wiedzieć gdzie to jest (…) możecie pojechać tam razem, pózniej mi opowiecie (…) klucz jest w mojej torebce (…) jestem gotowa (…)” 

ZOO,  Peter Greeneway

 

STATION DE CORPS reżyseria, choreografia, taniec: TOMASZ BAZAN z udziałem PATRYCJI PŁANIK i PAWŁA KORBUSA video: PAWEŁ KORBUS i MACIEJ POŁYNKO muzyka: JOANNA DUDA kostiumy: PATRYCJA PŁANIK realizacja spektaklu: MACIEJ POŁYNKO konsultacje choreograficzne: TANIA ANDROWSKA współpraca: KAROLINA WESOŁOWSKA produkcja: TEATR MAAT PROJEKT CK Lublin, OLIVER RICCO FOUNDATION oraz ART STATIONS FOUNDATION STARY BROWAR

 

’60

Bilety: 15/30zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Sala Widowiskowa w Warsztatach Kultury, ul. Popiełuszki 5, Lublin

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close