Spektakle

Lublin/X Festiwal Kontestacje: Patryk Lichota „Lightskin”

Zdjęcie: Lublin/X Festiwal Kontestacje: Patryk Lichota „Lightskin”

Wersja do druku

Udostępnij

Pokaz w ramach X Studenckiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „Kontestacje”.

To performans, w którym kompozycja świetlna tworzy na ciele tancerki (Beata Mysiak) egzoszkielet. Światło jest w czasie rzeczywistym bezprzewodowo „przesyłane” do kostiumu tancerki i sprzężone z projektowanym w przestrzeni dźwiękiem, powstaje w ten sposób rodzaj wirtualnej mapy ciała. Poprzez ruch zaburzona zostaje ciągłość obecności oraz percepcja wzrokowa, co tworzy nieustanne powidoki zdefragmentowanego świetlnie ciała. Pulsujący luminescencjami ruch tancerki definiuje przestrzeń i wyznacza jej specyfikę.

Więcej: http://www.kontestacje.ack.lublin.pl

powiązane

Ludzie

Beata  Mysiak

Beata Mysiak

Pokaz w ramach X Studenckiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „Kontestacje”. To performans, w którym kompozycja świetlna tworzy na ciele tancerki (Beata Mysiak) egzoszkielet. Światło jest w czasie rzeczywistym bezprzewodowo „przesyłane” do kostiumu tancerki i sprzężone z projektowanym w przestrzeni dźwiękiem, powstaje w ten sposób rodzaj wirtualnej mapy ciała. Poprzez ruch zaburzona zostaje ciągłość obecności oraz percepcja wzrokowa, co tworzy nieustanne powidoki zdefragmentowanego świetlnie ciała. Pulsujący luminescencjami ruch tancerki definiuje przestrzeń i wyznacza jej specyfikę. Więcej: http://www.kontestacje.ack.lublin.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close