Lublin/XIX Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Podlaskie Stowarzyszenie Tańca „Uroda życia” – chor. Karolina Garbacik

Zdjęcie: Lublin/XIX Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Podlaskie Stowarzyszenie Tańca „Uroda życia” – chor. Karolina Garbacik

Fot. Jakub Wittchen

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XIX Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca Lubelski Teatr Tańca zaprasza na pokaz spektaklu Uroda życia Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca w choreografii Karoliny Garbacik. Inspiracją dla spektaklu była kariera, ale przede wszystkim zmienność życiowych losów polskiej, pochodzącej z Podlasia, gwiazdy kina przedwojennego Nory Ney. Wielka sława, nagle przerwane pasmo sukcesów, niełatwa dojrzałość aktorki, wreszcie gorzki schyłek jej życia. Uroda życia to międzynarodowy projekt, przygotowany specjalnie na festiwal „Inny Wymiar”, w ramach projektu Wschód Kultury. Autorzy i wykonawcy przedstawienia pochodzą z Polski, Hiszpanii i Białorusi.

O spektaklu:

Jesteś młody, masz marzenia i plany. Pewność, że da się zmienić świat. I da się osiągnąć, to, co nie udało się innym. I wtedy zdarza się coś zaskakującego, co wywraca Twoją egzystencję do góry nogami. Rodzi żal, bunt i pytania, czemu musiało się tak zdarzyć i dlaczego zdarza się to właśnie mnie? Czym jest uroda życia? Wiecznym zdrowiem, aktywnością i pasmem ciągłych sukcesów? Czy może istnieniem pomimo zdarzeń, nie pozwalającym realizować marzeń i planów, które jeszcze przed chwilą mieliśmy?

choreografia: Karolina Garbacik

tancerze: Natalia Dinges, Anna Łaskarzewska, Alicja Gościewska, Julia Dondziło, Adam Bartoszewicz, Kamil Wawrzuta, Paweł Zaufal

scenografia i kostiumy: Anna Wojtecka

multimedia i instalacje: Paweł Dudko

muzyka: Natasza Topor i Bez Różu Ani Rusz

premiera: 26.09.2013

czas trwania: 45 min.

Logo Wschodzący Bialystok z adnotacją (miniaturka)

***

Do pobrania:

Program festiwalu

Bilety na spektakle XIX Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca do nabycia od 2 listopada w kasie Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) oraz na godzinę przed spektaklami w miejscu prezentacji.

Ceny biletów na spektakle w dniach 7-12 listopada 2015:

– bilety ulgowe – 20 zł
– bilety normalne – 30 zł
– bilety na spektakl Ruhr-Ort, Ein Tanzfonds Erbe Projekt, Susanne Linke& Renegade 30/40 zł (wyłącznie kasa Centrum Kultury)

Ceny karnetów (wyłącznie kasa Centrum Kultury):

– ulgowy 150 zł
– normalny 250 zł
– dla uczestników warsztatów MSTT i Centrum Ruchu – 120 zł

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Lublin: Dom Żołnierza, ul. Żwirki i Wigury 6

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close