Międzynarodowy Dzień Tańca 2017/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Warsztat „A score” – kompozycja ciała w czasie rzeczywistym. Prowadzenie: Agnieszka Kryst

Zdjęcie: Międzynarodowy Dzień Tańca 2017/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Warsztat „A score” – kompozycja ciała w czasie rzeczywistym. Prowadzenie: Agnieszka Kryst

Na zdjęciu: Agata Siniarska, Mădălina Dan „Mothers of Steel”. Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca 2017, organizowanego przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie,  Centrum w Ruchu zaprasza na warsztat A score – kompozycja ciała w czasie rzeczywistym., który poprowadzi Agnieszka Kryst. Będzie to warsztat ruchowy z zakresu pracy ze świadomością ciała i improwizacją. Kluczową rolę w trakcie warsztatu będzie odgrywać pojęcie transformacji, która jest najważniejszym narzędziem w praktyce ruchowej artystki. Transformacja rozumiana jako proces ciągłego przekształcania, minimalizowania i wyolbrzymiania, zniewalania i uwalniania na poziomie pojedynczego gestu i emocji. Z kolei symultanicznie rozwijana praktyka uważności pozwali dostrzec najmniejszą zmianę i rozłożyć ją na czynniki pierwsze. Tym samym otworzy ona drogę dla świadomej nimi manipulacji. Nieustanna konstrukcja i dekonstrukcja, nawarstwianie i redukowanie ukaże nasze ciała jako przestrzeń gry nieskończonej ilości znaczeń i możliwości.

Wstęp wolny.
Zapisy: agata@fundacjarozwojuteatru.pl

lub organizator: Centrum w Ruchu

Dojazd: 
Stacja kolejki S1 i autobusu 521, PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

Warsztaty organizuje Centrum w Ruchu z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 2017 organizowanego przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie.

Więcej informacji: https://facebook.com/events/452919821727531/

 

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:30

Miejsce: Warszawa-Wawer: Centrum w Ruchu, Wawerska Strefa Kultury, ul. Żegańska 1a, w godz. 13.30-15.00.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close