Mrągowo/MŁODE FORMY 3: Anna Godowska, Janusz Orlik – warsztaty

Zdjęcie: Mrągowo/MŁODE FORMY 3: Anna Godowska, Janusz Orlik – warsztaty

V

Wersja do druku

Udostępnij

Podczas prezentacji MŁODE FORMY 3 w Mrągowie Anna Godowska i Janusz Orlik poprowadzą warsztaty. 

 

Anna Godowska

W swoich poszukiwaniach na polu tańca artystka przekracza traktowanie go jako zwykłej, fizycznej techniki pracy z ciałem. W obręb działalności artystycznej i edukacyjnej Godowska włącza inspiracje i elementy metod pochodzące z innych dziedzin, tj. psychologia, psychoterapia, praktyki duchowe. Taniec uznaje nie tylko za wyjątkową formę ekspresji duchowości, ale również sposób na jej odkrywanie.

 

Janusz Orlik

W swojej pracy edukacyjnej artysta zwraca szczególną uwagę na oddech i łączenie go z ruchem. Główny nacisk kładzie na utrzymywanie ciężaru ciała “przy ziemi”, jak również skupia się na wymianie kontaktu wzrokowego między uczestnikami – jednym z ważniejszych elementów podczas pracy z partnerem. Stawia wyzwanie i pozwala odkryć własny sposób poruszania się. Najważniejsza jest wzajemna komunikacja.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close