Mrągowo/MŁODE FORMY 3: Jakub Wittchen – wystawa fotografii

Zdjęcie: Mrągowo/MŁODE FORMY 3: Jakub Wittchen – wystawa fotografii

V

Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa zdjęć Taniec w fotografii Jakuba Wittchena odbędzie się podczas MŁODYCH FORM 3 w Mrągowie. 

 

„Rutynowo fotografuję w myśli wszystko, co widzę”. Minor White
Rocznik 1981. Fotograf mieszkający w Poznaniu, działający na terenie całego kraju. Identyfikuje się głównie z fotografią dokumentalną. Najczęściej zajmuje się fotograficzną rejestracją wydarzeń kulturalnych ukierunkowanych na teatr, taniec współczesny, sztuki performatywne. Współpracuje z Teatrem Polskim w Poznaniu, programem Stary Browar Nowy Taniec, Instytutem Adama Mickiewicza, Instytutem Tańca i Muzyki, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego i wieloma innymi podmiotami związanymi z szeroko pojętą kulturą. Jest założycielem i współwłaścicielem Agencji Fotograficznej Master-Art. Wystawy w całości poświęcone tańcowi prezentował m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Malta (2008, 2010), dwukrotnie na festiwalu Kalejdoskop (2009, 2010) w Białymstoku, Gdańskim Festiwalu Tańca oraz dwukrotnia na prezentacjach Młode Formy.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

CENTRUM KULTURY I TURYSTYKI, 11 - 700 Mrągowo, ul. Warszawska 26

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close