Ludzie tańca

Zdjęcie: Jakub Wittchen

Fot. z materiałów autora.

Wersja do druku

Udostępnij

Jakub Wittchen – fotograf. Fotografuje od 2005 roku. W latach 2008 – 2012 był współwłaścicielem Agencji Fotograficznej Master-Art. Robił zdjęcia dla dużych klientów biznesowych (m.in. Stary Browar, Bricomarche, Intermarche, Hilding Polska,Lech Poznań, Makro Cash and Carry Polska itd.) oraz wielu instytucji kulturalnych. Dziś niezależnie i zajmuje się fotografią wizerunkową dla klientów biznesowych.

Przede wszystkim jest jednak fotografem tańca i teatru. Interesuje go również fotografia koncertowa – głównie muzyki free jazzowej. Od lat stale współpracuje z programem Stary Browar Nowy Taniec Art Stations Foundation w Poznaniu, Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie, a także z Teatrem Nowym w Poznaniu oraz wieloma innymi podmiotami
związanymi z szeroko pojętą kulturą.

Jest autorem zdjęć do książek: Sztuka do odkrycia. Szkice o polskim tańcu, Między Niebem a Ziemią – Teatr Biuro Podróży, Nowy Taniec Rewolucje Ciała oraz wielu publikacji w magazynach związanych z kulturą („Teatr”, „Didaskalia”, „Czas kultury”).”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close