Otrębusy/Scena Matecznika Mazowsze: koncert „Mazowsze i Przyjaciele”

Zdjęcie: Otrębusy/Scena Matecznika Mazowsze: koncert „Mazowsze i Przyjaciele”

Mazowsze. Fot. z archiwum zespołu.

Wersja do druku

Udostępnij

W ostatnim tygodniu miesiąca świętowany będzie Międzynarodowy Dzień Tańca. Do współtworzenia tego wydarzenia zaproszeni zostali artyści specjalizujący się w różnych technikach tańca. W tańcu klasycznym zobaczyć będzie można solistów Polskiego Baletu Narodowego – Marię Żuk i Maksima Wojtiula, w towarzyskim – Annę Głogowską i Tomasza Barańskiego. W orientalne klimaty wprowadzi  widzów Anna Mendak-Czekaj, a suita Show of Jazz Dance choreografa programu You Can Dance będzie natomiast kwintesencją tańca jazzowego. Tego wieczoru zaprezentują się także młodzi tancerze z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im.R.Turczynowicza w Warszawie oraz grupa dziecięca z projektu „Roztańczeni z Mazowszem” prowadzona przez Magdalenę Wacowską (program artystyczny w stylu hip-hop). Tańce narodowe zaprezentuje oczywiście gospodarz – zespół „Mazowsze”. 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close