Plewiska k/Poznania: Warsztaty GYROKINESIS® – prowadzenie: Anna Achimowicz

Zdjęcie: Plewiska k/Poznania: Warsztaty GYROKINESIS® – prowadzenie: Anna Achimowicz

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Manual Clinic w Plewiskach koło Poznania zaprasza na warsztaty Gyrokinesis®, które poprowadzi Anna Marika Achimowicz.

Ćwiczenia Gyrokinesis zostały opracowane w latach 70-tych XX wieku przez Juliu Horvatha. Łączą podstawowe zasady jogi, tańca, gimnastyki, tai-chi, chińskiej medycyny i filozofii wschodu. Metodologia Gyrokinesis pracuje z całym ciałem, poprzez siedem naturalnych elementów ruchu kręgosłupa: do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo, skręt w lewo, skręrt w prawo, oraz okrężny, stymulując tym samym wewnętrzne organy ciała, aktywując system nerwowy oraz świadomie integrując oddech. Uwalnia kręgosłup od zbędnych napięć i blokad, delikatnie pracuje ze stawami i mięśniami. Lekcje zaczynają się od samo-masażu, następnie cała uwaga jest skupiona na kręgosłupie i miednicy. Serie ćwiczeń odbywają się w pozycjach stojących, leżących i siedzących.

Gyrokinesis® dodaje energii, dotlenia cały organizm i reedukuje ciało by poruszało się płynnie, z siłą i relaksacją jednocześnie. Każdy, bez względu na wiek, płeć czy stopień doświadczenia w pracy z ciałem może czerpać z niego profity. Gyrokinesis® – system bardziej płynny niż Joga, mniej męczący niż Pilates®, daje kompleksowy trening dla ciała, jak żadna inna forma fitness czy tańca.

Harmonogram: sobota w godz.16.00-19.00, niedziela w godz. 11.00-13.00.

Cena: 250 zł.

Zapisy: Justyna Świekatowska +48 535 973 271,

e-mail: contact@manualclinic.com.

 

Anna Marika Achimowicz: niezależna tancerka, choreografka, nauczycielka tańca, instruktorka GYROKINESIS®. Zalożyciel CMT w Warszawie, Członek IADMS, Fizjoterapeutka, trenerka GYROKINESIS®, terapeuta NCMT©, wykładowca WSEWS w Warszawie. Szkoleniowiec w tematyce Fizjoterapii w Tańcu, urazów i prewencji zdrowia tancerzy rożnych technik tańca. Współpracuje z międzynarodowymi ośrodkami jak Rennbann Klinik w Basel, Praxis Roemerstrasse w Linz czy Karolinska Institutet w Sztokholmie. Metodą GYROKINESIS® zajmuje się od 2006 roku, pracując z Mastertrenerami Johannesem Randolfem, Elena Spaziani i samym twórcą metody Juliu Horvathem.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

31.01.2015 Sobota

Plewiska k/Poznania: Manual Clinic, ul. Kolejowa 35. Sobota w godz.16.00-19.00, niedziela w godz. 11.00-13.00.

01.02.2015 Niedziela

Plewiska k/Poznania: Manual Clinic, ul. Kolejowa 35. Sobota w godz.16.00-19.00, niedziela w godz. 11.00-13.00.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close