Połczyn-Zdrój/Festiwal „Na bosaka” 2019: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Kambium”

Zdjęcie: Połczyn-Zdrój/Festiwal „Na bosaka” 2019: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Kambium”

Aleksandra Bożek-Muszyńska "Kambium", mat. nadesłany przez organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Festiwalu Na bosaka 2019 odbędzie się spektakl Kambium Aleksandry Bożek-Muszyńskiej. Kambium to krótka i niezobowiązująca podróż przez najwrażliwszą część miazgi. Spektakl solowy zaprezentowany na KIPISZ #9 w Łodzi.

koncepcja, wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska

czas trwania: 10 min

Tego samego wieczoru będzie można zobaczyć także spektakl Anny Piotrowskiej ce_real mothers.

***

Festiwal Na Bosaka od 2013 roku oferuje mieszkańcom miasta, uczestnikom warsztatów oraz gościom spoza Połczyna-Zdroju program wydarzeń takich jak pokazy filmowe, działania site-specific w przestrzeni miasta, wykłady. W tym roku, po raz pierwszy w ramach festiwalu, podczas dwóch wieczorów w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju widzowie będą mogli zobaczyć cztery profesjonalne spektakle tańca.

W programie festiwalu znajdą się także lekcje otwarte dla mieszkańców, pokazy powarsztatowe, widowisko taneczne w Amfiteatrze Zdrojowym, wydarzenia towarzyszące, wieczorne jamy taneczne z muzyką na żywo, prezentacje filmów tańca, wykłady, panele dyskusyjne i imprezy integracyjne.

Pełen program Festiwalu oraz wydarzeń towarzyszących znajduje się na stronie: www.polczynnabosaka.pl.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 22:30

Połczyn-Zdrój: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, ul. Parkowa 4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close