Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Paweł Sakowicz

Zdjęcie: Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Paweł Sakowicz

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza na Fajfy o szóstej – taneczne zajęcia dla amatorów. Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów – miłośników współczesnego tańca. A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować. Zajęcia 23 listopada 2015 roku poprowadzi Paweł Sakowicz, tegoroczny stypendysta Solo Projekt Plus. W ramach programu Paweł realizuje solowy spektakl, którego premiera została zaplanowana na 12/13 grudnia 2015 roku.

Organizatorzy przypominają o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju.

Wejściówki (5zł) na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +3.

Paweł Sakowicz jest niezależnym tancerzem i choreografem, absolwentem Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów magisterskich w London Contemporary Dance School w zakresie performansu i choreografii. Współpracował m.in. z Sashą Roubicek, Jeannie Steele, Paolem Mangiolą, Marią Stokłosą, Ramoną Nagabczyńską, Sjoerdem Vreugdenhilem, Mikołajem Mikołajczykiem, Martą Ziółek, Isabelle Schad. Od kilku lat pracuje z artystami i kuratorami w Londynie, Warszawie i Berlinie. Jego ostatnia solowa praca Bernhard (2014) została zakwalifikowana do Polskiej Platformy Tańca 2014. W choreografii najbardziej interesują go zagadnienia roli publiczności w spektaklu oraz improwizacja. Paweł był stypendystą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, programu rezydencyjnego Instytutu Muzyki i Tańca oraz Alternatywnej Akademii Tańca Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close