Spektakle

Poznań: „Instynkt” – chor. Andrzej Adamczak

Zdjęcie: Poznań: „Instynkt” – chor. Andrzej Adamczak

fot. M. Matejka, materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Instynkt to emocjonujący spektakl tańca współczesnego o trudnych relacjach, o związkach ludzi, których łączy niezdrowa zależność.

Nawiązując relacje, otwieramy się na innych, zapraszamy ich do naszego świata. Bywa, że stajemy się wtedy bezbronni. Czasem przeżywamy rozczarowania, a nawet cierpimy.

Choreograf Andrzej Adamczak zadaje pytania o rolę instynktu w procesie inicjowania i angażowania się w tego typu relacje. Czy instynkt nas ostrzega czy zawodzi? A jeśli ostrzega, to czy świadomie go ignorujemy? Jaką cenę wówczas płacimy i czy było warto?

Spektakl Adamczaka porusza i nie daje łatwych, jednoznacznych odpowiedzi. Pobudza do refleksji. Staje się swego rodzaju lustrem, w którym publiczność ma okazję się przejrzeć i skonfrontować swoje emocje i wiedzę o własnych instynktownych zachowaniach.

Choreografia: Andrzej Adamczak

Wykonawcy: Agnieszka Brzezińska, Filip Hylewicz, Katarzyna Leszek, Michał Strugarek, Zofia Tomczyk

Kostiumy: Mariusz Szmytkowski

Produkcja: Joanna Kristensen

Muzyka: kolaż

Partner: Pawilon

Projekt realizowany w ramach programu Pawilon Otwarty 2.0 (http://pawilon.org)

Realizacja spektaklu została w całości sfinansowana przez indywidualnych Darczyńców za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/zatancz-ze-mna).

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/691780371677062

powiązane

Ludzie

Andrzej Adamczak

Andrzej Adamczak

Instynkt to emocjonujący spektakl tańca współczesnego o trudnych relacjach, o związkach ludzi, których łączy niezdrowa zależność. Nawiązując relacje, otwieramy się na innych, zapraszamy ich do naszego świata. Bywa, że stajemy się wtedy bezbronni. Czasem przeżywamy rozczarowania, a nawet cierpimy. Choreograf Andrzej Adamczak zadaje pytania o rolę instynktu w procesie inicjowania i angażowania się w tego typu relacje. Czy instynkt nas ostrzega czy zawodzi? A jeśli ostrzega, to czy świadomie go ignorujemy? Jaką cenę wówczas płacimy i czy było warto? Spektakl Adamczaka porusza i nie daje łatwych, jednoznacznych odpowiedzi. Pobudza do refleksji. Staje się swego rodzaju lustrem, w którym publiczność ma okazję się przejrzeć i skonfrontować swoje emocje i wiedzę o własnych instynktownych zachowaniach. Choreografia: Andrzej Adamczak Wykonawcy: Agnieszka Brzezińska, Filip Hylewicz, Katarzyna Leszek, Michał Strugarek, Zofia Tomczyk Kostiumy: Mariusz Szmytkowski Produkcja: Joanna Kristensen Muzyka: kolaż Partner: Pawilon Projekt realizowany w ramach programu Pawilon Otwarty 2.0 (http://pawilon.org) Realizacja spektaklu została w całości sfinansowana przez indywidualnych Darczyńców za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/zatancz-ze-mna). Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/691780371677062

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close