Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agnieszka Kryst – warsztat „Zamknij oczy”

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agnieszka Kryst – warsztat „Zamknij oczy”

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci zaprasza na warsztat dla dzieci Zamknij oczy, który poprowadzi Agnieszka Kryst. Termin: 23 sierpnia, godziny: 10.30-12.00 (dzieci w wieku od 6 do 8 lat + ich rodziny) i 13.00-14.30 (dzieci w wieku od 4 do 6 lat + ich rodziny). Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa. Dalsze informacje: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

Poprzez pracę z zasłoniętymi oczami, uczenie się partnerowania sobie w ruchu, prowadzenia siebie nawzajem w swobodnym tańcu, uczestnicy warsztatu budują niepowtarzalne więzi. Wychodząc od prostej, znanej wszystkim zabawy w „ciuciubabkę”, prowadząca warsztaty przeprowadza uczestników przez świat ruchowy konstruowany z wyłączeniem zmysłu wzroku.

Agnieszka Kryst: Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Choreografii i Teorii Tańca. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2013 (Stary Browar Nowy Taniec, Poznań). Jako tancerka i performerka współpracowała z Karoliną Kroczak, Tomasem Nepsinskim, Juanem Domìnguezem Rojo czy Małgorzatą Haduch. Ostatnio jako tancerka współpracowała z Sjoerdem  Vreugdenhilem przy spektaklu Skutki niezamierzone, którego premiera odbyła się podczas festiwalu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2014. Finalistka festiwalu/konkursu choreograficznego New Europe Festival 2013 w Pradze, w czasie którego zaprezentowała (jako choreografka i tancerka) solo Pressure oraz duet Liquid state of mind. Brała udział w projekcie Friv Move w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu – laboratorium improwizacji muzyków i tancerzy. Uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i za granicą (m.in podczas ImPulsTanz Festival w Wiedniu). Uczyła się u takich pedagogów jak: Maria F. Scaroni, Sojerd  Vreugdenhil, Rosalind Crisp, Laura Aris Alvarez, Peter Jasko, Benoît Lachambre, Keith Hennessy czy David Zambrano.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:30

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close