Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agnieszka Kryst – warsztat „Zatańcz ze mną”

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agnieszka Kryst – warsztat „Zatańcz ze mną”

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Taniec i ruch mogą być wyjątkowym sposobem na spędzenie wolnego czasu, jak również na odkrywanie i tworzenie nowych, niezwykłych relacji. Podczas zajęć będziemy koncentrować się na budowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa, które są niezwykle ważnym elementem więzi rodzinnych. Agnieszka Kryst poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 4 do lat 7 wraz z opiekunami. Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa. Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail.

Poprzez ruch, uczenie się partnerowania w nim, swobodę poruszania się, zabawę, prowadzenie siebie nawzajem, uczestnicy warsztatu będą budowali niepowtarzalne relacje. Różne zadania taneczne i ruchowe będą niesamowitą okazją do pobudzenia kreatywności i pomysłowości. Pokażemy, że taniec może być nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na wyrażanie się, opowiadanie, wzajemnie porozumiewanie się.

Agnieszka Kryst: Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Choreografii i Teorii Tańca. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2013 (Stary Browar Nowy Taniec, Poznań). Jako tancerka i performerka współpracowała z Karoliną Kroczak, Tomasem Nepsinskim, Juanem Domìnguezem Rojo czy Małgorzatą Haduch. Ostatnio jako tancerka współpracowała z Sjoerdem  Vreugdenhilem przy spektaklu Skutki niezamierzone, którego premiera odbyła się podczas festiwalu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2014. Finalistka festiwalu/konkursu choreograficznego New Europe Festival 2013 w Pradze, w czasie którego zaprezentowała (jako choreografka i tancerka) solo Pressure oraz duet Liquid state of mind. Brała udział w projekcie Friv Move w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu – laboratorium improwizacji muzyków i tancerzy. Uczestniczka wielu warsztatów w Polsce i za granicą (m.in podczas ImPulsTanz Festival w Wiedniu). Uczyła się u takich pedagogów jak: Maria F. Scaroni, Sojerd  Vreugdenhil, Rosalind Crisp, Laura Aris Alvarez, Peter Jasko, Benoît Lachambre, Keith Hennessy czy David Zambrano.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close