Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agnieszka Kryst „Zatańcz ze mną” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci 2015 – Roztańczone rodziny: Agnieszka Kryst „Zatańcz ze mną” – warsztaty

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci zaprasza na warsztaty dla dzieci (4-7 lat) i opiekunów, które pprowadzi Agnieszka Kryst. Taniec i ruch mogą być wyjątkowym sposobem na spędzenie wolnego czasu, jak również na odkrywanie i tworzenie nowych, niezwykłych relacji. Wejściówki w cenie 10zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl.

Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail

Prowadząca o warsztatach:

Podczas zajęć będziemy koncentrować się na budowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa, które są niezwykle ważnym elementem więzi rodzinnych.  Poprzez ruch, uczenie się partnerowania w nim, swobodę poruszania się, zabawę, prowadzenie siebie nawzajem, uczestnicy warsztatu będą budowali niepowtarzalne relacje. Różne zadania taneczne i ruchowe będą niesamowitą okazją do pobudzenia kreatywności i pomysłowości. Pokażemy, że taniec może być nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na wyrażanie się, opowiadanie, wzajemnie porozumiewanie się.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close