Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2017: Agnieszka Kryst „Zatańczmy razem” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2017: Agnieszka Kryst „Zatańczmy razem” – warsztaty

Fot. Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu Stary Browar Taniec dla Dzieci Agnieszka Kryst poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 4 do lat 7 wraz z opiekunami. Należy zabrać wygodny strój i obuwie na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Koszt: wejściówki w cenie 15 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail:

m.maciejewski@artstationsfoundation5050.com

Prowadząca o warsztatach:

Taniec i ruch są jedną z najbardziej naturalnych form ekspresji dziecka. To również wyjątkowy sposób na odkrycie nowych, niezwykłych relacji. Poprzez ruch, uczenie się partnerowania w nim, swobodę poruszania się, zabawę, wspólne tworzenie układu choreograficznego, rodziny biorące udział w warsztacie będą budowały niepowtarzalne więzi zarówno między sobą, jak i z pozostałymi uczestnikami zajęć. Zaczynając od ćwiczeń rozgrzewających, poprzez różne zadania taneczne i ruchowe, będziemy pobudzać naszą kreatywność i pomysłowość. Zajęcia będą także kładły duży nacisk na wspólną pracę między uczestnikami, naukę rozumienia i akceptacji innych, wspólne tworzenie i kreatywną pracę, budowanie zaufania oraz relacji z innymi dziećmi. Pokażemy, że taniec może być nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na wyrażanie się, opowiadanie, wzajemnie porozumiewanie się.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 1, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close