Poznań/Scena Robocza: „Inicjatywa żywa” – warsztaty z Michałem Przybyłą

Zdjęcie: Poznań/Scena Robocza: „Inicjatywa żywa” – warsztaty z Michałem Przybyłą

fot. Dominik Więcek

Wersja do druku

Udostępnij

Inicjatywa żywa to przestrzeń spotkań, która przez ruch, taniec oraz improwizację, łączy osoby o różnych zdolnościach fizycznych. Warsztaty, skierowane do osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych, wprowadzają uczestników w nowe płaszczyzny komunikacji.

O warsztatach: 

Podczas zajęć pojawią się elementy improwizacji ruchowej, która prowadzić będzie do bezpośredniego, fizycznego spotkania poprzez ruch. Uczestnicy podejmą próbę zbadania możliwości własnego ciała.

Warsztat prowadzony w formie zadań improwizacyjnych i ruchowych w grupie uczy uważności, akceptacji, otwartości, kreatywności, a także przekraczania własnych granic. Podczas eksploracji kontaktu, ciężaru ciała i siły uczestnicy będą mogli doświadczyć szczególnie uważnej komunikacji za pośrednictwem zmysłów, która podkreśli ich wspólną zdolność do pełnego wyrażania siebie.

Spotkania odbywają się cyklicznie od sierpnia do grudnia. Skierowane są do osób powyżej 16 roku życia (dotyczy to zarówno osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych), niezależnie od poziomu niepełnosprawności fizycznej oraz poziomu zaawansowania w tańcu. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia na adres: incjatywa.zywa@gmail.com (w tytule należy wpisać: Imię_Nazwisko_Poznań)

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (tinyurl.com/regulamin-cov-sr), którego zapisów uczestnik zobowiązany jest przestrzegać. Oragnizatorzy informują, że przestrzeń warsztatowa zostanie przygotowana zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Wydarzenie: FB

Warsztaty realizowane są w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Scena Robocza – Centrum Rezydencji Teatralnej, ul. Grunwaldzka 22; w godz. 11.00-14.00

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close