Poznań/Stary Browar Nowy Taniec: Anna Nowicka – Otwarte lekcje

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec: Anna Nowicka – Otwarte lekcje

Projekt: Trzy siostry. Fot. z materiałów artystów.

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Nowicka
Otwarte lekcje
11-16.04.2012 / Słodownia

Zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte lekcje z Anną Nowicką. Zajęcia są otwarte dla wszystkich poziomów zaawansowania, zapraszamy w środę 11 kwietnia, piątek 13 kwietnia oraz poniedziałek 16 kwietnia, w godzinach od 10:00 do 11:15!

Anna Nowicka – tancerka, choreograf, pedagog i psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Salzburg Experimental Academy of Dance, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Brała udział w spektaklach tanecznych i teatralnych w Polsce i zagranicą. W Warszawie przez wiele lat uczyła się u Anny Godowskiej, uczestniczyła w projektach Przemysława Wasilkowskiego. Za jedno z najważniejszych dowiadczeń uznaje pracę z Malą Kline. W sezonie 2008/2009 uczestniczyła w Słowenii w podyplomowym programie Tomiego Janezica dla performerów, występowała gościnnnie w En-Knap Group. Nieustannie rozwija własne spektakle. Współpracuje z Draganą Alfirević. W 2011 roku otrzymała nagrodę DAAD oraz stypendium Studienstiftung des deutschen Volkes. W czerwcu 2012 roku ukończy studia magisterskie z choreografii w HZT/Ernst-Busch w Berlinie.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close