Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Janusz Orlik „Rodzinne choreografie” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Janusz Orlik „Rodzinne choreografie” – warsztaty

Fot. materaiły ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

W swoich warsztatach Janusz Orlik chce pokazać możliwość stworzenia wieloosobowego, tanecznego obrazu, w który zaangażowani będą wszyscy członkowie rodziny – bez względu na wiek, formę fizyczną czy umiejętności ruchowe. Termin: 8 lutego, 11.00-12.00 (dzieci w wieku 3-6 lat + ich rodziny) i 13.00-14.15 (dzieci w wieku 7-10 lat + ich rodziny), miejsce: Studio Słodownia +3. Wejściówki: 10 zł (rodzic + dziecko) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa. W razie pytań prosimy o kontakt: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl.

Jak poprzez proste zabawy ruchowe przejść do zbudowania wspólnej choreografii? Wychodząc od prostych ćwiczeń i gier ruchowych tancerz zbuduje z uczestnikami warsztatu choreografię, która pozwoli wszystkim zaprezentować swoją unikatowość poruszania się. Celem warsztatu nie będzie opanowanie skomplikowanych kroków czy trudnych sekwencji ruchów, lecz doświadczenie aktywnego bycia razem oraz poszukiwania własnej ekspresji ruchowej i swobody w tańcu.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42. Godzina: 11.00-12.00 (dzieci w wieku 3-6 lat ich rodziny) i 13.00-14.15 (dzieci w wieku 7-10 lat ich rodziny)

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close