Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Korina Kordova „Ruch i wyobraźnia” – warsztaty

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Korina Kordova „Ruch i wyobraźnia” – warsztaty

Fot. z archiwum ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci zaprasza na warsztaty Ruch i wyobraźnia dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-8 lat, które poprowadzi Korina Kordova. Warsztaty odbędą się 13 sierpnia 2013 (sobota) o godzinie 12.00.

Korina Kordova: „Wyobraźcie sobie, że zabawa staje się tańcem. To nieograniczona dziecięca wyobraźnia podsuwa wszystkie pomysły choreograficzne, a prowadząca warsztaty staje się przewodnikiem i organizatorem tego niezwykłego świata ruchu. Poprzez połączenie znanych dzieciom, ale i zupełnie niespotykanych gier ruchowych, ze spontanicznym działaniem ciała, warsztaty wyzwalają w najmłodszych radość wspólnego bycia razem, swobodę działań i dają im ogromną satysfakcję w kreowaniu ruchowego świata. Otwartość prowadzącej na pomysły dzieci, jej zdolność komunikowania się z nimi poprzez ruch, nie ogranicza dzieci, rozwija ich naturalny potencjał, ale jednocześnie uczy zdolności funkcjonowania i działania w przestrzeni, rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu.”

wiek: 4-5 lat i 6-8 lat
godzina: 12:00
czas trwania: 75 minut

Wejściówki: 5 zł/osoba do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie gwarantują, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. Proszą o wcześniejszych zakup wejściówek oraz o zabranie dla dzieci wygodnego obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Szczegóły: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close