Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Monika Kiwak „Nazwij ciało” – warsztaty dla dzieci

Zdjęcie: Poznań/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci: Monika Kiwak „Nazwij ciało” – warsztaty dla dzieci

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Wychodząc od zabaw z aktywowaniem różnych części ciała, choreografka prowadzi uczestników warsztatu poprzez serię ćwiczeń uruchamiających całe ciało. Ale czy może tańczyć także nos albo ucho? Wykorzystując naturalną ekspresję ruchową i językową dzieci, prowadząca stwarza wspólnie ze wszystkimi uczestnikami warsztatu zaskakujący świat tańca w relacji ze sobą, przestrzenią i rodzicami.

11.00-12.00 (dzieci w wieku 3-4 lat + ich rodziny)

13.00-14.00 (dzieci w wieku 5-7 lat + ich rodziny)

wejściówki: 10 zł (dziecko + rodzic)

Monika Kiwak – mgr wiedzy o teatrze oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, absolwentka wydziału tańca w Performers House (DK), dyplomowana instruktorka tańca współczesnego, uczestniczka certyfikowanego Kursu Body Mind Centering w Bratysławie; stypendystka Art Stations Foundation (Alternatywna Akademia Tańca 2013); tancerka Eksperymentalnego Studia Tańca Iwony Olszowskiej w Krakowie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi głównie metodą improwizacji ruchowej. W pracy z najmłodszymi najbardziej interesuje ją fuzja różnych dziedzin sztuki i nauki z ruchem: plastyki, muzyki, fizyki czy anatomii. Improwizowała m.in. w  Dziwnych nie_pokojach i Solo w Krakowie oraz instalacji Baby Space w Poznaniu. Interesują ją podobieństwa zasad komunikacyjnych H.P. Grice’a w języku werbalnym i kompozycji tańca.

Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. Warsztaty zostaną udokumentowane przez fotografa.

Wejściówki w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych w Atrium i Pasażu Starego Browaru oraz na ebilet.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42. 11.00-12.00 (dzieci w wieku od 3 do 4 lat ich rodziny), 13.00-14.30 (dzieci w wieku od 5 do 7 lat ich rodziny)

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close