Poznań: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki „Spectrum. Warsztaty choreograficzne”

Zdjęcie: Poznań: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki „Spectrum. Warsztaty choreograficzne”

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki „Spectrum. Warsztaty choreograficzne”. Fotografia: Louis Raphaneau. Projekt: Alexandre Sellani / Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu zaprasza na spektakl Spectrum. Warsztaty choreograficzne.

Wersja do druku

Udostępnij

Spectrum to rozłożony na wiele choreograficznych języków spektakl w całości przygotowany przez tancerki i tancerzy Baletu Teatru Wielkiego w ramach warsztatów choreograficznych. Mając na uwadze szeroko rozumiany rozwój nowych kompetencji, artyści Baletu są w tym projekcie twórcami w każdym jego aspekcie: odpowiadają ze choreografię, strategię komunikacji, materiały promocyjne, scenografię, dobierają muzykę i – oczywiście – tańczą.

Teatr zaprasza na pełną zaskakujących barw podróż, która widzom odsłoni inne oblicze zespołu baletowego, a tancerzom i tancerkom pozwoli odkryć nowe formy ekspresji, nie tylko na scenie.

Realizatorzy:

Choreografia: Diana Cristescu, Anna Gumna, Marika Kucza, Krystian Augustyn, Lucia Andres Garbas, Louis Raphaneau, Massimiliano Romano, Sanchez Cirbian, Miguel Eugênio de Sousa Júnior, John Svensson, Giorgio Tinari, Manuel  Matteo Zorzoli,

Więcej informacji: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Poznań: Aula Artis, ul. Kutrzeby 10

godz. 11:00

Poznań: Aula Artis, ul. Kutrzeby 10

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close