Poznań/„Z perspektywy żaby”: „Miasto zwierząt” – wystawa edukacyjna

Zdjęcie: Poznań/„Z perspektywy żaby”: „Miasto zwierząt” – wystawa edukacyjna

Fot. Gerhard F. Ludwig.

Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa przygotowywana we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody SALAMANDRA  i „Gazetą Wyborczą” przedstawiać będzie dzikie zwierzęta bytujące w Poznaniu. Ma ona także na celu pokazanie jak z owymi „dzikimi sąsiadami” koegzystować, jak o nie mądrze dbać. Jednym z elementów ekspozycji będą wielkoformatowe fotografie – prace wyłonione w konkursie organizowanym wspólnie z Gazetą Wyborczą a skierowanym do fotografików-amatorów, mieszkańców naszego miasta.

Otwarciu tej interaktywnej ekspozycji towarzyszyć będzie krótki wykład Julii Kończak z SALAMANDRY. Wystawa będzie też punktem startowym przygotowanej z myślą o najmłodszych gry „terenowej” po zamkowych wnętrzach, której głównym tematem ma być wiedza o zwierzętach a celem – propagowanie szacunku dla nich.

 
Współpraca

Logo Polskie Towarzystwo Przyrody SALAMANDRA (miniaturka)

Patroni medialni

Belka patroni medialni (miniaturka)

Wykład w ramach programu Z perspektywy żaby.

Więcej o programie

Tekst kuratorski Anny Królicy

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: CK ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82, Hol Wielki. Otwarcie. WSTĘP WOLNY.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close