Rzeszów: Teatr O.de.la „Ogrody przyjemności” – chor. Marta Bury

Zdjęcie: Rzeszów: Teatr O.de.la „Ogrody przyjemności” – chor. Marta Bury

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr O.de.la. zaprasza na premierę spektaklu Ogrody przyjemności. To choreografia, której tematem jest ciało w wielorakim procesie stawania się – stawania się wyrazistym, stawania się niedostrzegalnym, stawania się przestrzenią w nawiązaniu do książki

Féliksa Guattari i Gillesa Deleuze’a Anty-Edyp. Kapitalizm i schizofrenia). Choreografii towarzyszy średniowieczna muzyka świecka i poezja somatyczna. Spektakl Ogrody przyjemności to kilka scen pokazujących ciało wolne, improwizujące, ale też ulegające konwenansom, formom: w kontakcie z drugim ciałem; ciało prywatne, rytualne, indywidualne i społeczne; ciało jako mięso i jako poezja; ciało, które staje się przestrzenią.

Choreografia: Marta Bury
Muzyka: Wykorzystano utwory zespołu La Morra
Wykonanie: Agnieszka Kramarz, Olga Bury, Katarzyna Paluch, Anna Puzio, Magda Widłak, Łukasz Żółtek, Tomasz Kuliberda, Tomasz Przeszłowski

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Rzeszów: Wojewódzki Dom Kultury, ul. Okrzei 7

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close